Вітаю. У цій статті Ви дізнаєтесь про тренуванні і змагання Iron Fish на водоймі Підкова.
 
Висунулися на водойму заздалегідь, і вже в середу днем ​​ми розбили табір, приступили до тренувань і зйомок перших випусків програми "by Chykhman".
 
Озеро нас зустріло похмурною і мінливою погодою. Хмари змінювалися сонцем, сонце - дощем. То жарко, то прохолодно - такі зміни погоди зазвичай не дають високий результат клювань.
 
Але у нас, по старту лову виходило непогано робити свою справу. Маркування дало кілька місць для прив'язки, але на Підкові є більше сенсу прив'язуватися до протилежного берега, ніж до нерівностей дна на будь-якій дистанції.
 
Максим обловлював ліву ділянку затоки зі свого краю сектора, а я - ділянку на протилежному боці свого краю. Дистанція була, якщо я не помиляюся, 124м до берега. З мого боку, був «штучний коряжник», зроблений адміністрацією водойми. Зону лівіше його, я і обловлював, притискаючись до нього і відходячи в бік.
 
carp-classic-baits-podcova-flat-method
 
Сильний вітер видуває дугу, і 60гр флет з кормом не слабо зносило в момент закидання. Використовувати 80гр не хотілося, тому що під берегом дуже мілко, і зайвих 20гр сильно впливають на швидкість заходу годівниці в воду і, відповідно, збереження щільності корму на годівниці.
 

Протягом дня, ми підбирали суміші для лову в турі, і у нас непогано вийшло. Так як турнір вже пройшов, можна розповісти, що у нас працювало найкраще. Адже це завжди цікаво дізнатися, чи не так?)
 
Протягом дня, відмінно працювали 3 суміші, це:
 
 
Друга суміш була на основі Honey Stick Mix, зі спреєм Fluoro Amino Honey, і насадкою Wafters Winter Catcher.
 
І, нарешті, третьою сумішшю був пеллетс Halibut, який працював з різними рідинами і нової насадкою, яку ми ще обкачуємо, але саме вони, принесли нам перше місце в своїй зоні, і друге місце в загальному заліку на Мар'ївці.
 
Протягом дня, ми багато ловили, намагалися поставити амура на точку, але так і не спіймали жодного за весь час перебування на водоймі.
 
Настала П'ятница, день жеребкування перед турніром і роз'їздом по секторам.
 
Соревнования Iron Fish на Подкове, 1е место в зоне
 
Волею випадку, сектор нам витягнув «Полосатик», нічим не примітний, він знаходився в центрі своєї зони, Розставили табір, пробили дистанцію, в більш вузькій зоні до протилежного берега було близько 126м. Та ж дистанція, що і на тренуванні.
 
Відкліпсували робочі і сподові вудилища, приготували все до ранкового старту. Вже вранці замішали свіжий корм, підготували насадки. О 6 ранку пролунав сигнальний постріл головного судді - поїхали.
 
Протягом 10 хвилин після старту, отримуємо одну, або два клювання. Ібіс, які стоять через сектор від нас, за першу годину постійно щось ловили і перезакидувались. Вони витягли Joker, і взяли собі сектор минулорічного переможця - Arctic Fox.
 
Клювання є і у нас, але по старту, за перших хвилин 40, ми отримали мінус. Вчасно зреагували - і зробили його плюсом. Полягав він в сходах. Зробили крок назад і вперед за розміром гачка, зупинилися на більшому розмірі.
 
Також, в турі краще працювала «експериментальна» наживка, ніж Wafters, або звичайний Pop Ups, який відмінно відпрацював раніше на тренуванні. Можливо, вона спрацювала краще через пресинг спортсменів.
 
З одного боку це радувало, з іншого - дивувало, але головне - на неї ми ловили рибу.
 
Протягом туру найкраще працював корм на основі мікро-пеллетс Halibut, з 3-ма смаками насадок і 3-ма кольорами.
 
В середньому, клювання траплялися до 16й хвилини після закидання, і лише в суботу днем ​​бували затримки, під час яких, для досягнення клювання, потрібно було зробити по 2 перезакидування. Вночі картина мало чим відрізнялася.
 
Протягом дня, ми йшли на першому місці в загальній турнірній таблиці.
Вночі нас здорово обійшли Валерій і Сергій з команди Carpspot - E95, піймавши близько 70кг.
 
Ранок неділі був похмурим і провальним. У нас зупинилися клювання десь на 3 години. На жаль, працюючі раніше насадки, зараз не давали користі.
 
За 1,5 години до кінця турніру, нам вдалося підібрати насадку і корм, завдяки цьому, ми отримали ще трохи покльовок. На жаль, в загальні призи з нашої зони, вийшла команда Family, обійшовши нас на 2.4кг. Це вага всього лише однієї риби, яку ми не раз зливали і не фіксували.

 
Так буває, це турнір. Тут важлива кожна дрібниця. Це таблиця з цифрами, які не пишеш ти - запишуть інші. Тому, у команди на першому місці повинна бути чітка послідовність дій, яка веде до позитивного результату.
 
Ти рибу привернув. Вона клює. Потрібно косити все, що заходить в сектор. Саме така тактика дозволила нам зайняти 2-е місце на Мар'ївці, піймавши 117 риб за 30 годин.
 
Але про це в наступному звіті. Інформація для затравочкі)
 
По прикормлюванні є один важливий момент. Багато хто говорить, що на Підкові риба боїться спомба, і її краще не годувати. Це не дивно, адже в основному, всі ловлять під берегом, де дуже дрібно. Cпомб, падаючи в воду, заходить в середину товщі води. Рибу лякає ні скільки ляпас, а поява стороннього предмета в товщі води.
 
Але їсти щось їй треба! І корм потрібен!
 
Вдень в суботу, закинувши 2 спомба, ми отримали клювання. Реалізувавши їх, я закинув ще 2 спомба, і тут заплутався шнур, на розплутування якого я витратив 5-7 хвилин, але клювання трапилася.
 
Наступного разу, я спеціально кинув 2 спомба, і Зробити паузу. Хвилин через 15-20 кожен раз траплялося клювання.
 
За фактом, ми працювали в звичному інтервалі часу, але доставляли в точку корм, який складався з більш довгограючих компонентів, ніж корм на флеті.
 
Основа корми була:
 
 
Компонентів мало, але він працював, і цього було досить.
 
На цій ноті турнір завершився. Ми були 1мі в своїй зоні і, по факту, команді Family, яка стала 2ю в загальному заліку, поступилися всього 2.4кг.
carp-classic-baits-podcova-flat-method
carp-classic-baits-podcova-flat-method
 
До зустрічі,
Тарас