Заказы отправляются в течении нескольких дней в связи с карантином! Спасибо за понимание!

Отзывы о магазине

Посилку отримав!Дякую!Gluuget Baits виглядають і пахнуть відмінно.Чекаю закінчення нерестового періуда,побачим що скаже риба😉.Успіхів!
Тарас Чихман, я зараз за кордоном тому не можу говорити, передайте будь ласка шеф-повару, щоб бойли краще сушили.
Тарас Чихман, хочу звернутися саме до вас з важливим проханням, ваша продукція дійсно якісна й хороша, але останній рік я купую ваші бойли, з прикормочної серії, а саме економікс, і вони не висушені так як має бути, вони як пластилін, в прямому сенсі, і це бойли не з одної пачки, така ж сама ситуація у моїх колег, раніше такого не було( до 2019 рока) у 2018 році бойли були дуже якісні, але в 2019 значно погіршилася ситуація, прошу покращити ситуацію з бойлами.
Тарас Чихман
Рома Гарапко, спасибо за такой отзыв. Напишите пожалуйста ваш телефон для связи. Вам перезвонит наш главный шеф повар)
Я вас как клиента в базе не нахожу...
Доброго часу всім!
З Різдвяними святами, Новими роками (включаючи по старому стилю :) ) та Водохрещам !
Задоволений якістю обслуговування, швидкістю та оперативністю відправки. Вражений асортиментом смаків та типом бойлів (погано що не все в наявності). Різдвяні знижки - спонукають до заготівлі насадок на майбутній сезон (готуй сани влітку, а воза...). Успіху CCBaits в їхній праці, а нам *ні луски - ні хвоста*! Вдачі у всіх розпочинаннях!
ЗІ. Коли майбутнє поповнення/поновлення асортименту?
Тарас Чихман
Олексій Рикун, дякую за такий відвертий відгук. Ассортимент частково поповнюється, майже кожну неділю в різних позиціях. Наприклад вчора поповнився склад на багато смаків Поп-апів, корн топперс та вафтерс. Також бустера, діпи та декілька кормових масел. На разі буде поповнення ліквідів. Бойли трошки пізніше, десь через недільку-дві.

Дякую)
Добрый день.Спасибо вашему коллективу за роботу и вашу продукцию.
Спасибо за положительное решение возникшего недоразумения по отправке заказа.
Качеством вашей продукции очень доволен.
Удачных продаж.И с Наспупающими проздниками.
Лутший интырнет-магазиг.Заказывал три раза,все отлично.заказы отправляю быстро.бустера и те запакованы пленкой.Супер,ребята молодцы.
Заказав поп ап та міні бойли, прийшли швидко, якість не погана, я думаю будуть працювати. Тільки 2 пачки міні бойлів одного смаку і не того що заказував. Ну нічого значить цей смак точно відпрацює.
Тарас Чихман дякую що вирішили проблему з посилкою, дуже бистро скинули гроші за пошкоджений товар. Рекомендую фірму ccbaits швидка доставка хороший товар який ловить рибу. Ще раз дякую.
Наверх