Свежее Поступление Натуральных Ликвидов

Отзывы о магазине

Доброго часу всім!
З Різдвяними святами, Новими роками (включаючи по старому стилю :) ) та Водохрещам !
Задоволений якістю обслуговування, швидкістю та оперативністю відправки. Вражений асортиментом смаків та типом бойлів (погано що не все в наявності). Різдвяні знижки - спонукають до заготівлі насадок на майбутній сезон (готуй сани влітку, а воза...). Успіху CCBaits в їхній праці, а нам *ні луски - ні хвоста*! Вдачі у всіх розпочинаннях!
ЗІ. Коли майбутнє поповнення/поновлення асортименту?
Тарас Чихман
Олексій Рикун, дякую за такий відвертий відгук. Ассортимент частково поповнюється, майже кожну неділю в різних позиціях. Наприклад вчора поповнився склад на багато смаків Поп-апів, корн топперс та вафтерс. Також бустера, діпи та декілька кормових масел. На разі буде поповнення ліквідів. Бойли трошки пізніше, десь через недільку-дві.

Дякую)
Добрый день.Спасибо вашему коллективу за роботу и вашу продукцию.
Спасибо за положительное решение возникшего недоразумения по отправке заказа.
Качеством вашей продукции очень доволен.
Удачных продаж.И с Наспупающими проздниками.
Лутший интырнет-магазиг.Заказывал три раза,все отлично.заказы отправляю быстро.бустера и те запакованы пленкой.Супер,ребята молодцы.
Заказав поп ап та міні бойли, прийшли швидко, якість не погана, я думаю будуть працювати. Тільки 2 пачки міні бойлів одного смаку і не того що заказував. Ну нічого значить цей смак точно відпрацює.
Тарас Чихман дякую що вирішили проблему з посилкою, дуже бистро скинули гроші за пошкоджений товар. Рекомендую фірму ccbaits швидка доставка хороший товар який ловить рибу. Ще раз дякую.
Заказывал первый раз,отозвались быстро пока мне нравится.бойлы опробуют на рыбалке отпишусь.удачи вам в своем деле.
Заказав посилку через нову пошту все прийшло але тільки один бустер розлився. Чи можливо повернути гроші за даний товар.
Спасибо большое, заказал под вечер топерсы и попапы, с дипами.
Получил уже на следующий день посылку, всё свежее и качественное!!
За что благодарен!
Тарас как можно обзавестись футболкой с символикой Iron fish - 6XL или T. Chikhman.. - 6XL ???
Наверх