Поступление Приманок Wafters. Более 50 вкусов в наличии!
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Пн-Пт: 09:00–18:00

0
Мой заказ

Отзывы о магазине

Вы проверяете свою продукцию или нет, пылящие бойцы не пилят, палец вообще отстой. Когда же вы прекратите пребывать народ
Тарас Чихман
Александр, как понять не пылят Бойлы? Все Бойлы растворяются как и должны растворяться. Почему пеллетс отстой?
Посилку отримав!Дякую!Gluuget Baits виглядають і пахнуть відмінно.Чекаю закінчення нерестового періуда,побачим що скаже риба😉.Успіхів!
Тарас Чихман, я зараз за кордоном тому не можу говорити, передайте будь ласка шеф-повару, щоб бойли краще сушили.
Тарас Чихман, хочу звернутися саме до вас з важливим проханням, ваша продукція дійсно якісна й хороша, але останній рік я купую ваші бойли, з прикормочної серії, а саме економікс, і вони не висушені так як має бути, вони як пластилін, в прямому сенсі, і це бойли не з одної пачки, така ж сама ситуація у моїх колег, раніше такого не було( до 2019 рока) у 2018 році бойли були дуже якісні, але в 2019 значно погіршилася ситуація, прошу покращити ситуацію з бойлами.
Тарас Чихман
Рома Гарапко, спасибо за такой отзыв. Напишите пожалуйста ваш телефон для связи. Вам перезвонит наш главный шеф повар)
Я вас как клиента в базе не нахожу...
Доброго часу всім!
З Різдвяними святами, Новими роками (включаючи по старому стилю :) ) та Водохрещам !
Задоволений якістю обслуговування, швидкістю та оперативністю відправки. Вражений асортиментом смаків та типом бойлів (погано що не все в наявності). Різдвяні знижки - спонукають до заготівлі насадок на майбутній сезон (готуй сани влітку, а воза...). Успіху CCBaits в їхній праці, а нам *ні луски - ні хвоста*! Вдачі у всіх розпочинаннях!
ЗІ. Коли майбутнє поповнення/поновлення асортименту?
Тарас Чихман
Олексій Рикун, дякую за такий відвертий відгук. Ассортимент частково поповнюється, майже кожну неділю в різних позиціях. Наприклад вчора поповнився склад на багато смаків Поп-апів, корн топперс та вафтерс. Також бустера, діпи та декілька кормових масел. На разі буде поповнення ліквідів. Бойли трошки пізніше, десь через недільку-дві.

Дякую)
Добрый день.Спасибо вашему коллективу за роботу и вашу продукцию.
Спасибо за положительное решение возникшего недоразумения по отправке заказа.
Качеством вашей продукции очень доволен.
Удачных продаж.И с Наспупающими проздниками.
Лутший интырнет-магазиг.Заказывал три раза,все отлично.заказы отправляю быстро.бустера и те запакованы пленкой.Супер,ребята молодцы.
Наверх